Sosyal Medya Danışmanlık

 

Beecorp Sosyal Medyada Size Neler Sunar?

 

Günümüzde çok hareketli bir mecra olan sosyal medyanın uygun bir şekilde sürekli içeriklerle beslenmesi gereklidir. Markanızın değerlerini, ürün ve hizmetlerinizin odak noktalarını sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde içerikler üretiriz. Blog yazıları, videolar, görseller ve animasyonlarla sosyal medya yeniliklerini uygularız.  

 

 
 
 

Moderasyon ve Anında Takip

 

Sosyal medya hesaplarınızı düzenli olarak takip ediyoruz. Sayfanıza doğrudan gelen yorumları anında yanıtlarız. Olumlu yada olumsuz yorumların cevaplanması marka itibarı için önemlidir. Ülke ve dünya gündemine ilişkin paylaşımlar, özel gün ve anma etkinlileri, müşteriniz ile etkileşim ve mizahi paylaşımlar, sosyal sorumluluk kapsamında paylaşımlar, yarışma ve çekiliş gibi aktiviteler sosyal medyada önde olmanız için önemlidir. Beecorp olarak gündemi sizin yerinize takip ediyor, tasarım ve içerik yönünden uzman personelimizce hazırlanan görsellerle firmanızı ileriye taşıyoruz.
Hakkımızda
Beecorp olarak kurulduğumuz günden beri web tasarım ve yazılım, özel yazılım çözümleri, sosyal medya yönetimi, iş yeri yönetimi gibi yazılım hizmetlerinin yanı sıra güvenlik kamerası ve uçtan uca network çözümleri gibi donanımsal ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Sizinle birlikte planlama, tasarım ve fikir paylaşımı ile projenizi olgunlaştırıyor, güvenlik testleri ve son kontrollerden sonra teslim ediyoruz.
Tüm Hakları Saklıdır. Telif Hakkı © 2016 BeeCorp - Teknoloji, Web tasarım, Yazılım ve Danışmanlık - Site Creation & Technology by BeeCorp Digital Solutions