Aksaray Web Tasarım

 

Neye İhtiyacınız Var?

 

Bir web sitesi gerek tasarımı ile gerekse işlevselliği ile dijital dünyada sizi en iyi şekilde tanıtacak araçtır. Beecorp olarak her sektöre uygun, tasarımından geliştirilmesine kadar tamamen size özgü ve kullanışlı web siteleri oluşturuyoruz. Eğer siz de web sitesine ihtiyacım var diyenlerdenseniz, doğru adrestesiniz. 

 

Web tasarım sürecinde her aşamada sizi bilgilendiriyor, proje bitiminde de gerekli eğitim ve desteği veriyoruz. Aksaray web tasarım da Beecorp ile daha güçlü.
 
 
 

Yönetilebilir Admin Paneli

 

Beecorp ile oluşturduğumuz web sitelerinde kolay kullanım sunan işlevsel admin paneli mevcuttur. Bu sayede sitenize dilediğiniz ekleme ve güncellemeri yapabilir, bunun için ekstra ücret yükünden kurtulursunuz. Admin paneliniz ile gönderi, içerik ve albüm yönetimi yapabilir, yönetici tanımlayabilir, dilediğiniz her yerden sitenizi yönetebilirsiniz.

 

 

 
Hakkımızda
Beecorp olarak kurulduğumuz günden beri web tasarım ve yazılım, özel yazılım çözümleri, sosyal medya yönetimi, iş yeri yönetimi gibi yazılım hizmetlerinin yanı sıra güvenlik kamerası ve uçtan uca network çözümleri gibi donanımsal ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Sizinle birlikte planlama, tasarım ve fikir paylaşımı ile projenizi olgunlaştırıyor, güvenlik testleri ve son kontrollerden sonra teslim ediyoruz.
Tüm Hakları Saklıdır. Telif Hakkı © 2016 BeeCorp - Teknoloji, Web tasarım, Yazılım ve Danışmanlık - Site Creation & Technology by BeeCorp Digital Solutions