Özel Yazılımlar

 

Dilinizden Anlayan, İhtiyaçlarınıza Yönelik Yazılımlar Geliştiriyoruz

 

Yazılım konusunda neye ihtiyacınız var? En temel hesaplama programından, kompleks bir işletme yazılımına, üye kayıt sisteminden endüstriyel programlara kadar çok geniş bir skalada ihtiyacınız olan her türlü yazılım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Proje geliştirme safhasında sizi dinliyor, ihtiyaçlarınızı tespit ediyoruz. Doğru algoritma ile uzun vadede kullanılabilecek programınızın her aşamasında sizi bilgilendiriyor, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyoruz. 

Beecorp olarak müşterilerimizin işlerini kolaylıkla yönetebilmesi, doğru yerde doğru adımları atabilmesi  için titizlikle çalışıyor, program tesliminden sonra teknik destek imkanı sunuyoruz.

 

 
 
 

 

Hakkımızda
Beecorp olarak kurulduğumuz günden beri web tasarım ve yazılım, özel yazılım çözümleri, sosyal medya yönetimi, iş yeri yönetimi gibi yazılım hizmetlerinin yanı sıra güvenlik kamerası ve uçtan uca network çözümleri gibi donanımsal ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Sizinle birlikte planlama, tasarım ve fikir paylaşımı ile projenizi olgunlaştırıyor, güvenlik testleri ve son kontrollerden sonra teslim ediyoruz.
Tüm Hakları Saklıdır. Telif Hakkı © 2016 BeeCorp - Teknoloji, Web tasarım, Yazılım ve Danışmanlık - Site Creation & Technology by BeeCorp Digital Solutions