Bilişim Danışmanlığı

Bilişim Danışmanlığı

Beecorp Teknoloji olarak 18 yıllık bilişim tecrübemizle bu sektörde ihtiyacınız olan bir çok alanda danışmanlık hizmeti sunuyoruz. 

 

Sosyal Medya Danışmanlığı

Çağımızın en önemli ileitşim araçlarından olan sosyal medyayı etkili ve verimli bir biçimde kullanmanız, bunun sonucunda bilinirliğinizi ve iş hacmini arttırmanız için sosyal medya danışanlık hizmeti sunuyoruz. Bu kapmsamda kurumsal kimliğinize uygun görsel ve reklamların oluşturulması, hedef kitlenizin belirlenmesi, en uygun bütçe ile en doğru kitleye ulaşılması, geri dönüşlerin raporlanması, sosyal medya üzerinden ticaret işlemlerinizi yürütmeniz gibi bir çok konuda yanınızdayız. 

 

E-Ticaret Danışmanlığı

Günümüzde dünya ticaretinin çok büyük bir bölümü internet üzerinden gerçekleşmektedir. Dünyanın her yerinden alıcı ve satıcılar saniyeler içerisinde buluşmakta, evden dahi çıkmadan alışveriş yapılabilmektedir. Eğer sizde e-ticaret altyapısına adım atmak veya mevcut yapınızı geliştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ülkemizde ve Aksaray da e-ticaret ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. Bu kapsamda e-ticaret sitesinin hazırlanması, ürünlerin belirlenmesi, fotoğraflanmasıve dekupe işlemleri, ürünlerin yüklenmesi, ödeme yöntemlerinin belirlenmesi, sanal pos entegrasyonu, stok kontrolü, analiz ve istatistik gibi bir çok alanda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Yazılım Danışmanlığı

Sektörel veya kişisel olarak ihtiyaç duyduğunuz her türlü yazılım ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Aksaray da yazılım denince yıllardır akla gelen ilk firma olmaktan gurur duyuyoruz. Gerek web gerekse mobil tabanlı program ihtiyaçlarınız, mevcut yazılımınız üzerinde senkronize yazılımlar ve düzenlemeler gibi bir çok alanda faaliyet gösteriyoruz. 

 

Donanım Danışmanlığı

Beecorp Teknoloji olarak sadece yazılım alanında değil donanımsal anlamda da danışmanlık hizmeti veriyoruz. Uçtan uca data center çözümleri, güvenlik kamerası sistemleri, alarm ve santral sistemleri, PC yedek parça ve satış hizmetleri gibi bir çok alanda yanınızdayız.

Hakkımızda
Beecorp olarak kurulduğumuz günden beri web tasarım ve yazılım, özel yazılım çözümleri, sosyal medya yönetimi, iş yeri yönetimi gibi yazılım hizmetlerinin yanı sıra güvenlik kamerası ve uçtan uca network çözümleri gibi donanımsal ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Sizinle birlikte planlama, tasarım ve fikir paylaşımı ile projenizi olgunlaştırıyor, güvenlik testleri ve son kontrollerden sonra teslim ediyoruz.
Tüm Hakları Saklıdır. Telif Hakkı © 2016 BeeCorp - Teknoloji, Web tasarım, Yazılım ve Danışmanlık - Site Creation & Technology by BeeCorp Digital Solutions